Legg igjen ein kommentar
Velkomen til LOVLEGs kommentarfelt! Vi set utruleg stor pris på at du vil dele dine tankar om serien. Du kan vere så anonym som du berre vil her (du kan gi deg sjølv eit alter-ego f. eks Mr. Pants eller Queen of the Spiders). Vi kjem til å kikke på kommentarane før dei publiserast for å sjekke at dei følger reglane. Reglane er: Ikkje skriv personopplysningar om skodespelarar eller andre. Ikkje gå til personangrep. Ikkje bruk stygt eller hatefullt språk. Gjer du nokre av desse tinga blir ikkje kommentaren publisert. Prøv å tenke på alle i kommentarfeltet som vener du ikkje har møtt enda. Det tenker vi. Hei alle nye venner!
First ? men Korfor ringer Lasse no? ?
har han fået den tilbage?
Skjorten? har han fået den tilbage? -
Haha, kanske om han hänger på finn.no! 😀
Jeg har ventet på at få den tilsendt. Ville bruge den til bleer eller til Halloween.
Indsovset i Ondskab.
He thinks Gunnhild is in his town, so it costs nothing to try to have sex with her as well.
Han angrer seeeeeeg
Stina i B-klassa e kanskje på haustferie langt av lei? Eller kanskje han berre slo feil nr..
Bra video
Har dåkke får med dåhhe at både kiwi og agurk har vore tema i lovlig og begge deler er grønt
Koselig klipp. 😀
Med to klikk på nettet fikset Sara nettopp ganske mye av Gunnhild sine problemer nå tror jeg. Altså, jeg trodde jo at Gunnhild visste at det var angst hun har hatt, siden hun sjekker puls osv som om hun har visst hva som foregår, men at hun nå i allefall blir klar over at det er angst gjør jo også at hun kan jobbe med de tingene hun har angst for. Som å løpe. Med Sara blir jo det meste gøy, og hun trengte sikkert avlede tankene sine selv også.
Sara er til og med villig til å bade i nesten null grader for å avlede Gunnhild og gjøre joggeturen gøyere. Nå er jeg av den oppfatning at man må legge seg av for å kunne si at man har badet i en fontene, riktignok, men dette ble A for effort. Godt jobba av jentene våre! 😀
Bra sagt ^ ?
Dropp Lasse.
Varsel fra fortiden? Ponnier og Lasse?
Barndomsminner !!! Og sist eg var på Sandane bada eg føtene i fontena
❤️❤️❤️❤️❤️
Älskar dem tillsammans❤
Sara vil ikke tråkke på runde kumlokk .. hmm… .
Det er det jo mange som ikke vil og unngår det pga overtro
som ikke vil springe og som bider ud efter folk 🙂
Hvis Gunnhild kjenner seg igjen i det å han panikkangst, har hun et godt utgangspunkt for å takle det.Trening er noe av det beste hun kan gjøre. Særlig løpe i motbakker og puste tungt:)
Det var fint for Sara at ho ikkje kom til tomt hus!
Jeg har gjort noe lignende som Gunnhild en gang. Blir så flau når jeg tenker på at jeg kunne blitt oppdaget! Sara er kul, da.
Du tenker sikkert på det forrige klippet
Eg håpar ho kjem saman med Lasse igjen; sin første kjærleik. Sannsynlegvis har han tenkt seg om og funne ut at Gunnhild er den rette for han. Og han er kjekk.
Gunnhild virkar ikkje veldig interessert akkurat. Heldigvis vil eg seie..
Men kanskje det hjelper viss han klipper håret??
Lasse er ung voksen. Gunnhild er definitivt ikke ung voksen enda. Jeg synes det virker lite troverdig og tildels ubehagelig om Lasse skal forsøke seg på Gunnhild igjen. Det som er trist er at det hadde virket mer troverdig dersom hun hadde vært mer voksen for alderen. Synes jo ikke at det er greit uansett.
Gunnhild burde ikkje gå tilbake til Lasse kun fordi han er hennar første kjærleik eller fordi han er kjekk. Fikk inntrykk av at han berre var interessert i ein ting...
Han var otrogen...
Gunnhild har sjølvironi når ho kommenterer at det er ponniar overalt. Morsomt.
Ho burde ta telefonen
Gunnhild setter pris på at Sara interesserer seg for henne og googler problemene hennes:)
Ja, mange måter å vise at man bryr seg. Snille Sara!
Hun tar sjansen på å løpe selv om hun ikke vet hva som feiler henne. Må jo være en lettelse å vite at hun ikke skal dø tross alt.
Gir seg ikke
Ein kan faktisk kjenne angsten fysisk utan å vite at det er angst. Eg opplevde å bli kvalm og kjenne sitring i kroppen. Følte meg ikkje redd, men etter nokre gonger skjønte eg at det faktisk var angst, for det skjedde kvar gong i same situasjon.
Det er underbevisstheten og kroppen som forteller noe som fornuften ikke skjønner
Det burde vore MYKJE meir gym i skulen!
Fins forskning faktisk, frå Sogndal, som viser at du lærer meir matte, eller andre fag, hvis du erstattar ein mattetime med fysisk aktivitet. Du blir BÅDE smartare og sunnare.
https://forskning.no/forebyggende-helse-helsepolitikk-overvekt-barn-og-ungdom-skole-og-utdanning/2014/06/testar-om
Gunnhild bør fortelle det til mamma, så blir det nok slutt
"Eg er varmen din".
rart at ho bare ser på tlfn uten å liksom tenk «koffer i helvete ringer lasse meg no?» ho liksom la på som om han ringer ofte hmm
Visste dere at klemming er veldig sunt? Det virker inn på både kropp og sjel. Alle burde finne noen å klemme på i dag. Det har samme effekt om man gir eller fåt klemmen!
Vil påstå at det er veldig situasjonsbetinget hvorvidt en klem er sunn og positiv for kropp og sjel eller ikke. Lover at det ikke er fett å klemme noen man ikke vil klemme, hahah
Men watch out: kinnkyssinga er på frammarsj! Nederlenderne er blitt rabiate kinnkyssere, til og med britene har begynt!
Styr unna!
Sandane i mitt hjarte
Finner mange svar der, ja, men kan kjapt få nye bekymringer også om man googler symptomer. Jeg har selv vært "døden nær" mange ganger:)
Hun kan kaste boller på Lasse. Er det noen som blåser i andres følelser, så er det vel han.
Eg syns ikkje Lasse var så verst egentleg, for han sa til Gunnhild at han likte henne som den ho var. Men hjertet vil det hjerte vil, og han følte dei levde i 2 ulike verdener.
Han hintet også veldig til at grunnen til at han ville være med henne var pga ryktet hennes, ref ponnisaken. "Dette er dama for meg" eller noe sånt sa han om det ryktet. Creepy!
Så herlig klipp!!!! Så ekte! Glemmer at det er skuespill.....Love it!
- en hybel å reise tilbake på. Inkludert en venninne. Kjeder meg i ferien hjemme.
Hva skjer - Lasse vil tilbake i Gunnhilds verden?
Syns du sende melding til Stina, Gunnhild, som takk for sist og berre orientere om at kjæresten hennar ringer eksen og fint om ho kan få ein slutt på det.
Friends for life? Don`t brexit her, Sara!
Kanskje de møter Peter på neste joggetur?
Gunnhild har lært at ho må understreke til Sara: "Ikkje sei det til nokon". Ho føler seg nok litt usikker på om Sara er til å stole på.
Eg tippar mora har icenesett heile greia
Han innrømte jo for Gunnhild at han var med Stina. Og Gunnhild fekk ei laaaang melding frå Stina som sletta all rest av tvil.
....han tar imot Gunnhild med åpne armar og kysser ho. Hadde han gjort det om han oppriktig skulle slå opp???
han er bare myk innerst inne og prøver å vere grei samtidig. kalles også dobbeltkomunikasjon
Gunnhild løper som en spretten veddeløpsagurk. 😉
Du mao kjøpa deg nåki åntle treningskle, Gonnhild!
Kanelbullar logo!
Elsker dette klip!
slapp serie
I find it very ironic - and hilarious - that Sara points out that Gunnhild should google her anxiety symptoms! Sara is clearly the one who needs to google symptoms! She’s preggers! ?
Tror dere Sara vet at hun er gravid på dette tidspunktet? For hun vet det i hvertfall før slutten av uka, når hun kliner med Lasse. Det er litt av «forklaringen» hun gir Gunnhild senere på hvorfor hun klinte med han. At hun var så deppa pga graviditeten etc.
tror kanskje det. Prøver å tolke ansiktsuttrykket til Sara, når Gunnhild sier hun har søkt på symptomene sine og får bare opp at hun har kreft, er GRAVID, har 3 dager igjen osv... Men Sara er flink å skjule / snakke bort ting om seg selv... Tenker at siden Sara har søkt på symptomene til Gunnhild, har hun sikkert søkt på symptomene på seg selv, så hun har nok her skjønt hun er gravid, men prøver å fortrenge det / snakke det bort , derfor hun er så impulsiv sammen med Gunnhild fordi hun vil konse om noe annet og prøver å skyve bort det vanskelige hun dealer med sjøl.