17:20
Sara:Du kan jo visa den te folk om dei ikkje skjønna ?
Gunnhild:Ingen som har spurt.
Sara:Ok. Eg ska ikkje sei nåke.
Gunnhild:Takk. Bare hata tanken på at det skal bli ein sånn ting som folk snakkar om. Om du skjønner ?
Gunnhild:E du på kjøkkenet?
Gunnhild:Kan du hente eit glas vatn til meg ?
Gunnhild:Eg e i bolle-koma
Gunnhild:Som i bakverk. Ikkje dansk.
Er Sara i «bolle-koma «tro??
*les gravid
Hvorfor tror alle at Sara er gravid ?
Er det så vanskelig å se at det er deprimert hun er? Det er jo lysende obvious ?♀️
Because pregnancy and abortion haven’t been covered yet (SKAM Vilde turned out not to be pregnant). I kind of expected Blank Ella to fall pregnant, her workplace and her lover’s name were hinting at it.
Teenage pregnancy is not that common in Norway. Youth here have free prevention and good information.
Det er ganske mange tenåringsforeldre i Norge. Man må bare peke nesa ut av de store byene så blir mødrene yngre og yngre.
Tenåringsgraviditet er nok mer tabubelagt enn folk tror i og med at mange tror at det ikke forekommer i Norge idag. Noe det så absolutt gjør.
lmao, Simen is a common Norwegian name. So no, it really wasnt.
I know. Ragnar still couldn’t stop teasing him about it.
Trenger ikke å være deprimert bare fordi livet er kipt og foreldrene svikter (hvis det er greia, da)
Vil seerne ha ein teen-pregnancy? Det er jo gratis prevensjonsmiddel for alle mellom 16-20 i Norge. Regnar med at dei beskyttar seg. Hugsa i tenåra (og fortsatt) gjekk jo alle på p-piller! Gjer ikkje Sara det? Nei, eg seie neg einig med Seriøst. Sara er deprimert.
Var det en henvisning til sidste gang, bolle blev nævnt, og man snakkede i kommentarfeltet om, hvad det betød på dansk? ?
Bibel Bolle
Hviilken fin video om panikangst. Sara vill såå gerne hjälpe!
Så söta de är,
tror hele bollegreiene er bare for å hedre danske fans, og at de får litt mer humor med serien med at det handler om sex.
nej.
Tror du har ret i det. Bare ærgerligt at det virker så søgt..
Det er en helt naturlig ting å si. De er fjollete, og har snakka om ulike måter å si det på. Det er vanlig å si et ord på ulike dialekter, og også nordisk, særlig om det er noe morsomt. Ordet kunne likesågodt vært «rar»,eller «glas» eller «rolig» for å nevne noen. Bolle ER morsomt for oss. Ferdi.
fordi egenligt sidder de der og ser hver deres situation og synes mest synd om sig selv – den hårde start på Sandane – at komme «direkte fra paradise» og «være pony dildo jenten». Og de kaster boller på hinanden – «du kan tage en bolle – nej du kan tage en bolle….
Bolle-koma ???
Vi har vel alle vore der, at vi har fått for mykje sukker.
Men er det noko Gunnhild ikkje er i, så er det knulle-koma.
Melisen ??
har spurgt. Om hun har haft det sådan før.